Kalite anlayışını kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası haline getiren KASKİ Genel Müdürlüğü olarak Elbistan İlçemizde mahalle muhtarlarımızla istişare toplantısı düzenledik.
Elbistan ilçe belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleştirdiğimiz toplantı Elbistan İlçe Belediye Başkanı Mehmet GÜRBÜZ, Ak Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet TIRAŞ, Belediye Meclis Üyeleri ve mahalle muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirildi.
Ak Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet TIRAŞIN’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı, Genel Müdürümüz Ahmet KAVAK’ın konuşmasıyla devam etti.
Konuşmasına Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin GÜNGÖR’ ün selamını ileterek başlayan Ahmet KAVAK Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin GÜNGÖR’ ün daha önce planlanmış olan bir program nedeni ile katılamadığını kendisinin selamını iletmesini ve özellikle Elbistan İlçemizin KASKİ’ ye dair sorunlarının, çözüm önerilerinin sonuna kadar dinlenmesi noktasında bizzat talimatı olduğunu belirtti.
Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin GÜNGÖR’ ün talimatı ile sizlerin sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanımız, Kuzey İlçeler Dairesi Başkanımız ve Elbistan Şube Müdürümüz ile tam kadro hizmetinizdeyiz ‘’ dedi.
Konuşmasında; göreve geldiği ilk günden beri Elbistan İlçesine yapılan ve yapımı devam eden projeler ile ilgili bilgi veren Ahmet KAVAK kentimiz genelinde vatandaşlarımızın yaşamlarını yüksek standartlarda sürdürebilmeleri için sağlıklı altyapıda ihtiyaç duyulan birçok projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz bu bağlamda Elbistan İlçemizde içme suyu ve altyapıda yaşanan problemlerin önüne geçilecek bir projenin daha olduğunu ve ihalesinin 25.08.2022 tarihinde gerçekleştirileceğini duyurdu.
Konuşmasını tüm sorunlarınızı ve çözüm önerilerinizi dinlemek ve sorunlara çözüm üretmek için huzurunuzdayım katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyor hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum diyerek tamamladı.
Genel Müdürümüz Ahmet KAVAK’ ın ardından Elbistan İlçe Belediye Başkanı Mehmet GÜRBÜZ açılış konuşması yapmak üzere kürsüye davet edildi.
Elbistan İlçe Belediye Başkanı Mehmet GÜRBÜZ’ ün açılış konuşması sonrası soru cevap bölümüyle devam eden programız Elbistan Mahalle Muhtarlarımızın sorunları not alınarak en kısa sürede çözüme kavuşturulacağı bilgisi ile sona erdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ

DİĞER HABERLER

 • KASKİ’DEN DEV YATIRIM: DÖRT İLÇEDE KANALİZASYON HATTI ÇALIŞMALARI BAŞLADI
  Daha modern ve daha kaliteli alt yapı için 7/24 hizmet sunan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü olarak şehrimiz için yaptığımız yatırımlara bir yenisini daha ekliyoruz. 'Kahramanmaraş il geneli 2.kısım kanalizasyon ve yağmursuyu inşaatı kapsamında 21.000 metre kanalizasyon şebeke ve yağmur suyu hattı yapılacaktır. Ağustos ayı son
 • BİNEVLER CADDESİ ALTYAPI ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ
  Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen Binevler Caddesi Yenileme Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Altyapı çalışmaları KASKİ Genel Müdürlüğü tarafından tamamlanan Alparslan Türkeş Bulvarı’nda yaya ve yürüyüş yolları yapımı sürüyor. Bölgeye Değer Katıyor Alt ve üstyapı uygulamalarıyla b
 • GÜZELYURT MAHALLESİNDE İÇME SUYU ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
  Kahramanmaraş il genelinde kesintisiz ve sağlıklı içme suyu teminine yönelik faaliyetlerine devam eden Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü olarak içme suyu sorunu yaşayan mahalle ve ilçelerimizde başlatmış olduğumuz çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. KASKİ Genel Müdürlüğü olar
 • ÇAĞLAYANCERİT İLÇESİ BOYLU MAHALLESİ İÇME SUYU ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
  Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü çevre ilçelerde yıllardır devam eden su sorunlarını birer birer çözmeye devam ediyor. Kahraman şehrimizde vatandaşların temiz ve sağlıklı içme suyuna kavuşmaları için yoğun mesai harcayan KASKİ Genel Müdürlüğü bir ilçenin daha su sıkıntısını gidere
 • KAHRAMANMARAŞ İL GENELİ ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
  Daha modern ve daha kaliteli alt yapı için 7/24 hizmet sunan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü olarak 'Kahramanmaraş il geneli 1.kısım kanalizasyon ve yağmursuyu inşaatı kapsamında 39.950 metre kanalizasyon şebeke ve yağmur suyu hattı ile 649 adet muayene bacası imalatı yapılacaktır. Şehrimiz için yaptığımız yatırımlara bir yeni