Anasayfa / Haberler / İçme Suyu Depolarının Modernizasyonu Devam Ediyor

İçme Suyu Depolarının Modernizasyonu Devam Ediyor

KASKİ Genel Müdürlüğü, şehir genelindeki içme suyu depolarının bakım onarım çalışmalarına devam ediyor.

2015 yılı sonunda il genelindeki depoların bakım ve onarımının yapılması için başlanılan çalışmalarda % 90 fiziki gerçekleşme sağlandı. Çalışmalarla birlikte içme suyu depolarının güvenliği, korunması, sağlıklı ve temiz su sağlanması hedefleniyor.

KASKİ Genel Müdürlüğü iş kapsamında il genelinde 56 deponun bakım onarım ve modernizasyonunu tamamladı. Çalışmalar şu anda Andırın ilçe merkezindeki 4 depo ve terfi merkezinde devam ediyor.

KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar: ’’Öncelik Çevre ve İnsan Sağlığı’’

KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar, konu ile yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayn Fatih Mehmet Erkoç önderliğinde Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin sağlıklı ve kesintisiz içme suyu kullanabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Su kaynaklarının verimli olarak kullanılabilmesi amacıyla yapmış olduğumuz çalışmalara ek olarak içme suyunun vatandaşlara dağıtımında büyük işlevleri bulunan içme suyu depolarının modernizasyonu için deponun bakım onarım ihalesini yaparak çalışmalara başladık. Depoların bakımı, çevre ve insan sağlığı açısından büyük önem arzediyor. Bu gaye ile tüm içme suyu depolarını belli bir standarda getirerek modernize ediyoruz.’’dedi.

2

3

1

Bir yorum yapıldı

  1. SU DEPOLARININ BAKIM ONARIM VE YENİLENMESİ ÇALIŞMALARINI TAKTİR ETTİM. ELBETTE SU GÜNLÜK KULLANDIĞIMIZ EN ELZEM İHTİYACIMIZ. BUNU DA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE İÇMELİYİZ.BAŞTA GENEL MÜDÜR SAYIN MUSTAFA UZUNLAR OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM. İNŞALLAH DAHA NİCE HİZMETLERE VESİLE OLMALARI DİLEĞİ İLE …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Designer By Wcoder