KAHRAMANMARAŞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ
KASKİ PERSONEL A.Ş. PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAV İLANI
 
 
Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresinin birimlerinde çalıştırılmak üzere KASKİ PERSONEL A.Ş. tarafından alınacak 35 beden işçisinin belirlenmesi amacıyla, sınava katılmaya hak kazanan aşağıdaki listelerde isimleri bulunan adaylara belirtilen yer, tarih ve saatlerde sözlü sınav yapılacaktır. 
 
SINAV YAPILACAK BİRİM SÖZLÜ SINAV TARİHİ, SAAT ve YERİ
Elbistan, Afşin ve Nurhak Şube Müdürlükleri 22.09.2021 10:00-17:00 Elbistan Şube Müdürlüğü
Andırın, Çağlayancerit, Türkoğlu, Pazarcık, İçme Suyu Şube Müdürlüğü (Ilıca Mah.) İçme Suyu Şube Müdürlüğü ve Kanalizasyon Şube Müdürlüğü 23.09.2021 10:00-17:00 Kaski Genel Müdürlüğü
 
 
ELBİSTAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 10XXXXXXX76 Ömer KARAKAŞ
2 21XXXXXXX30 Ökkeş BAĞDATLI
3 21XXXXXXX40 Hacı GEÇİCİ
4 23XXXXXXX68 Ahmet Can POLAT
5 23XXXXXXX16 Abdulhamit DAĞ
6 23XXXXXXX42 Bayram DAĞ
7 23XXXXXXX56 Abdulhekim KOCA
8 23XXXXXXX52 Ramazan ÖZCAN
9 27XXXXXXX60 Alpaslan ŞAHİN
10 29XXXXXXX58 Yusuf YÜKSEL
11 31XXXXXXX80 Bektaş TEMİZ
12 34XXXXXXX32 Hulusi SÖĞÜT
13 38XXXXXXX00 Zeyit ÖLKER
14 40XXXXXXX90 Fikret DURUR
15 43XXXXXXX72 Haci Ahmet BOYRAZ
16 48XXXXXXX54 Muhammed Enes YEKTEUŞAKLARI
17 49XXXXXXX56 Hulusi ŞAHİN
18 55XXXXXXX24 Yılmaz AYKUT
19 55XXXXXXX22 Alper Sürur POLAT
20 57XXXXXXX72 Harun KAYA
21 58XXXXXXX24 Abdullah BERİCEK
22 59XXXXXXX46 Emre ÖZDEMİR
23 59XXXXXXX94 Osman KÖK
24 60XXXXXXX02 Recep TATAR
25 62XXXXXXX92 Oğuzhan YAŞDAL
26 62XXXXXXX26 Harun AYDIN
27 63XXXXXXX78 Ömer GÖK
28 63XXXXXXX30 Sercan GÖK
29 64XXXXXXX58 Muhammed Yasin İLYASOĞULLARI
30 65XXXXXXX28 Ergün YEKTEUŞAKLARI
     
AFŞİN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 10XXXXXXX08 Adem GÖKDOĞAN
2 10XXXXXXX24 Yusuf SARIKURT
3 12XXXXXXX68 Volkan YILDIZ
4 19XXXXXXX58 Abdurrahman ŞİMŞEK
5 20XXXXXXX64 Semet GÜL
6 23XXXXXXX62 Mustafa ÇELİK
7 28XXXXXXX62 Bekir ÖZPINAR
8 30XXXXXXX84 Muzaffer DAL
9 32XXXXXXX06 Zehra KIRAÇ
10 34XXXXXXX54 Cahit KIRLANKIÇ
11 36XXXXXXX18 Burak KIZILAY
12 37XXXXXXX90 Mustafa GULDEN
13 38XXXXXXX66 Erhan İNCE
14 39XXXXXXX02 Murat YILDIRIM
15 48XXXXXXX30 Hamdi TÜTEM
16 48XXXXXXX34 Şükrü ŞAHİN
     
NURHAK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 10XXXXXXX18 Süleyman KAYA
2 19XXXXXXX58 İbrahim MAZI
3 23XXXXXXX10 Emre YILDIRIM
4 24XXXXXXX80 Umut PER
5 42XXXXXXX14 İbrahim ŞAHİN
6 57XXXXXXX16 Mehmet GÜLER
7 60XXXXXXX10 Ahmet KURT
8 60XXXXXXX72 Hüseyin KURT
9 61XXXXXXX20 Ali KURT
10 61XXXXXXX54 Ali KURT
11 64XXXXXXX08 Hamis DELİCE
12 64XXXXXXX48 Mehmet ERİK
     
ANDIRIN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 15XXXXXXX66 İbrahim TATLI
2 16XXXXXXX08 Fatih ÇATALBAŞ
3 22XXXXXXX16 Fatih DOĞAN
4 23XXXXXXX58 Özkan TÜRK
5 23XXXXXXX90 İrfan SİNCER
6 29XXXXXXX80 Ercan SEHER
7 41XXXXXXX90 Durdu KÜRTÜL
     
ÇAĞLAYANCERİT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 20XXXXXXX86 Soner ŞİŞMAN
2 45XXXXXXX34 Halil SAKALLI
3 46XXXXXXX16 Ferdi ENGİZEK
     
TÜRKOĞLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 12XXXXXXX38 Mustafa Ümran DEMİR
2 18XXXXXXX04 Ahmet İshak YILDIZ
3 26XXXXXXX78 Ersin KARA
4 31XXXXXXX78 Mehmet PINARBAŞI
5 37XXXXXXX56 İsa ULU
6 40XXXXXXX34 Mehmet ERDAL
7 42XXXXXXX94 Ökkeş HARMAN
8 43XXXXXXX92 Yakup AKKURT
9 54XXXXXXX92 Yusuf SÜT
10 55XXXXXXX56 Gökhan Mete GÜL
11 56XXXXXXX54 Mehmet Ali BAĞCI
12 60XXXXXXX02 Ahmet KARASU
13 61XXXXXXX92 Mustafa KOZANOĞLU
14 62XXXXXXX08 Ali KAVAK
15 63XXXXXXX48 Ali KIZIL
16 63XXXXXXX84 Mustafa KIZIL
17 65XXXXXXX60 Abdullah SÜTCÜ
     
PAZARCIK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 10XXXXXXX48 Yemliha BAYKUT
2 13XXXXXXX32 Zafer TUTAR
3 19XXXXXXX82 Kasım Eşref ARAS
4 28XXXXXXX56 Kurtuluş CERİTLİ
5 29XXXXXXX30 Halil İbrahim TELLİ
6 34XXXXXXX78 Ercan KERECI
7 42XXXXXXX90 Ahmet Burak BAYBURT
8 48XXXXXXX64 Cuma GÜLBAHAR
9 57XXXXXXX60 İsmail BEKEN
10 58XXXXXXX38 Ali TOZLUKAYA
11 62XXXXXXX68 Eray KORÇAK
     
İÇME SUYU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ILICA MAHALLESİNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 15XXXXXXX90 Mikail KONUR
2 32XXXXXXX94 Ramazan ŞİMŞEK
3 16XXXXXXX78 Eshabil AVCI
4 22XXXXXXX20 Eshabil YILDIRIM
     
İÇME SUYU VE KANALİZASYON ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞACAK
BEDEN İŞÇİSİ SÖZLÜ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR
S.NO T.C.NO ADI SOYADI
1 10XXXXXXX14 Özcan GÖZÜKARA
2 12XXXXXXX84 Burhan ÇAYIR
3 13XXXXXXX26 Sefa PARLAK
4 13XXXXXXX92 Gökhan GÖNEN
5 14XXXXXXX24 Cafer Han KABA
6 14XXXXXXX44 Süleyman DEMİR
7 20XXXXXXX82 Ekrem NAVRUZ
8 22XXXXXXX50 Enes DOĞANPINAR
9 23XXXXXXX88 Abdullah ANDIZ
10 26XXXXXXX28 Özgür ŞAHİN
11 28XXXXXXX98 Veli DAĞ
12 28XXXXXXX08 Ali OKUDUCU
13 30XXXXXXX20 Cuma SİMSAR
14 31XXXXXXX42 Gökhan BOZDAĞ
15 36XXXXXXX12 Ömer AKÇAKAYA
16 36XXXXXXX12 Hüseyin AKÇAKAYA
17 37XXXXXXX96 Mehmet AKÇAM
18 37XXXXXXX68 Ahmet AKÇAM
19 39XXXXXXX38 Muhammed Bayram KÖSE
20 39XXXXXXX14 Doğukan DİLBİRLİĞİ
21 41XXXXXXX56 Enes YALÇIN
22 42XXXXXXX80 Ahmet BAŞPINAR
23 47XXXXXXX86 Mustafa ÖZKÖK
24 48XXXXXXX00 Ferhat TEPELİ
25 51XXXXXXX94 Mustafa ÖZKUL
26 60XXXXXXX36 İbrahim KISA
27 10XXXXXXX36 Oğuzhan
28 10XXXXXXX86 Mustafa TAŞ
29 11XXXXXXX64 Cemile CEYHAN
30 12XXXXXXX10 Cebrail ÇAM
31 13XXXXXXX72 Ferhat KARA
32 13XXXXXXX28 İbrahim SEVER
33 14XXXXXXX20 MUHAMMED Kerim ORER
34 15XXXXXXX42 Hacı Hüseyin KARA
35 15XXXXXXX54 Osman ÇAYIR
36 15XXXXXXX24 Adem Can HARMANKAYA
37 16XXXXXXX90 Musa AKILLI
38 17XXXXXXX22 Hakan TORUN
39 17XXXXXXX30 Mehmet TERLİK
40 18XXXXXXX14 Ömer US
41 18XXXXXXX56 Şahin KILIÇ
42 19XXXXXXX18 Onur KOSKA
43 20XXXXXXX98 Necmettin BEKÇİ
44 22XXXXXXX96 Osman SAYLAK
45 22XXXXXXX12 Ramazan NANE
46 23XXXXXXX28 Abdulkadir BALBABA
47 23XXXXXXX90 Abdullah UĞAR
48 24XXXXXXX24 Ali Ahmet ÇAM
49 26XXXXXXX64 Necdet ABDURAHMANOĞLU
50 26XXXXXXX90 Samet UĞURLU
51 29XXXXXXX92 İsmail KOSKA
52 29XXXXXXX18 Mehmet IŞIK
53 31XXXXXXX36 Hayrullah KAPTANOĞLU
54 33XXXXXXX50 Emre BULDUK
55 36XXXXXXX38 Mubin Onur KAYKUSUZ
56 39XXXXXXX46 Sümeyra KURTOĞLU
57 45XXXXXXX14 Hacı Ali KARA
58 45XXXXXXX82 İsa BİRİCİK
59 45XXXXXXX90 Mustafa TÜRKOĞLU
60 47XXXXXXX62 Sait ALTIPARMAK
61 47XXXXXXX44 Mustafa ÇİÇEK
62 47XXXXXXX66 İbrahim DEMİR
63 53XXXXXXX94 Metin BAHÇE
64 56XXXXXXX54 Muharrem DOĞAN
65 61XXXXXXX90 İbrahim İNCE
     
         
 

DOKÜMANLAR

DİĞER DUYURULAR

  • FRIT PAYDAŞ KATILIM TOPLANTISI
    FRIT PAYDAŞ KATILIM TOPLANTISI Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) tarafından, “Türkiye'deki Mültecilere Yönelik Mali Yardım Programı (FRIT-II) Belediye Hizmetleri Geliştirme Projesi” kapsamında, Kahramanmaraş ili, Elbistan ve Afşin ilçelerinde yapılması planlanan ve Dünya Bankası tarafından finanse edilecek olan “Elbistan İç
  • FRIT PAYDAŞ KATILIM TOPLANTISI
    FRIT PAYDAŞ KATILIM TOPLANTISI Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) tarafından, “Türkiye'deki Mültecilere Yönelik Mali Yardım Programı (FRIT-II) Belediye Hizmetleri Geliştirme Projesi” kapsamında, Kahramanmaraş ili, Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde yapılması planlanan ve Dünya Bankası tarafından finanse edilecek olan “Kahram
  • KASKİ PERSONEL A.Ş. SAYAÇ OKUMA PERSONELİ SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI
      Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü KASKİ Personel A.Ş. Sayaç Okuma Personeli Yazılı ve/veya Sözlü Sınav Sonuç Duyurusu   Sayaç Okuma Personeli Sınav Sonuçları S.No T.C.No Adı Soyadı Durum
  • KASKİ PERSONEL A.Ş. TEKNİKERLİK SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI
    Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü KASKİ Personel A.Ş. Teknikerlik Yazılı ve/veya Sözlü Sınav Sonuç Duyurusu Teknikerlik Sınav Sonuçları S.No T.C.No Adı Soyadı Branş Durum 1 37XXXXXXX68