Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek, sizlerin çalışanlarımız ve toplumumuzun sağlığını korumak amacıyla Sanayi, Sakarya ve Hal veznemiz geçici süre kapatılmış, Büyükşehir ve Kaski Veznemiz 08:00 ile 17:00 arası diğer veznelerimiz 11:00 ile 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 
 
Faturalarınızı; Online Ödeme ve Tüm bankalar için otomatik ödeme talimatı ile 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. 

 

DİĞER DUYURULAR

 • 22 Ekim Perşembe 09:30-12:00 Su Kesintisi
  22 Ekim Perşembe günü 09:30 ile 12:00 saatleri arasında Terfi Merkezimizde yapılacak olan çalışmadan dolayı su kesintisi yapılacaktır. Etkilenecek Mahalleler: Şehit Abdullah Çavuş, Yavuz Selim, Hürriyet, Abdülhamithan, Selçuklu, Yunus Emre, Tavşantepe, Karamanlı, Saçaklızade, Mevlana, Çamlık, Orhangazi, Necip fazıl, Binevler, Mimarsinan, Fati
 • Tekir İçme Suyu Çalışmaları Hk.
  🚧Tekir Mah. içme suyu şebeke yenileme çalışmaları kapsamında çalışmalar tamamlanmıştır. Yatırım çalışmaları tüm hızıyla devam ederken su kesintileri kontrollü ve bölge halkı bilgilendirilerek yapılmaktadır.Çalışmalar tamamlandıktan sonra içme suyu kesintisiz olarak verilecektir.
 • 10.09.2020 Planlı İçmesuyu Kesintisi
  Şebeke ana borusunda meydana gelen arıza nedeniyle 10.09.2020 Perşembe 09.00-16.00 saatleri arasında Kılavuzu, Hasancıklı, Kavlaklı Mahallelerinde planlı kesinti yapılacaktır.
 • Onikişubat İlçesi Su Kesintisi
  Fatihler Mahallesi'nde meydana gelen arıza nedeniyle sular kesilmiştir. Etkilenecek mahalleler: Abdulhamithan, Şehit Abdullahçavuş, Serintepe, Yörükselim, Osmangazi, Karamanlı, Fatihler, Necip Fazıl, Yunus Emre, Ertuğrulgazi, Mevlana, Yusuflar, Mimar Sinan, Akçakoyunlu, Haydarbey üst kısımlar, Akif İnan üst kısımlardır. Suyun tahmini veriliş saati 24:00'tu