Anasayfa / Haberler / ARSLANBEYÇİFTLİĞİ’NİN İÇME SUYU ALTYAPISI YENİLENİYOR

ARSLANBEYÇİFTLİĞİ’NİN İÇME SUYU ALTYAPISI YENİLENİYOR

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği Mahallesinin içme suyu altyapısını tamamen yeniliyor.

Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Belediyesi olması ile birlikte “Alt Yapıda Sorunsuz Bir Kahramanmaraş” hedefi doğrultusunda Kahramanmaraş il genelinde birçok farklı noktada içme suyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarına devam eden KASKİ, Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği mahallesinin de içme suyu alt yapısını yeniliyor.   Çalışmalar kapsamında mahallede toplam yaklaşık dört kilometre içme suyu şebekesi yapıyor.   Şebeke çalışmaların iki kilometrelik kısmı tamamlandı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği mahallesinde içme suyu sorunun tamamen ortadan kalkması hedefleniyor.

Muhtar Ramazan LEVENT’ten Teşekkür

         Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği Mahalle Muhtarı Ramazan Levent yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Mahallemizin içme suyu şebekesi uzun yıllar önce yapılmıştı, bu nedenle şebekede arızalanmalar ve patlamalar oluyordu. Bu da maalesef içme suyumuzun israfına ve mahallemize yetmemesine sebebiyet veriyordu. İnşallah KASKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar sonucunda mahallemizin içme suyu sıkıntısı kalmayacak. Çalışmalar için başta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere KASKİ Genel Müdürü Mustafa UZUNLAR’a ve tüm ekibine şahsım ve mahallemizde yaşayan vatandaşlar adına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Designer By Wcoder